k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter

  Follow us

  Get inspired

  Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales

   Search

   apie
   MANO GURU

   Mano Guru – tai unikali vieta, kurioje sveikas maistas yra aistra ir menas. Mes išsiskiriam savo ypatingu dėmesiu kokybiškiems, šviežiems ingredientams, kurie su meile ir išmanymu pavirsta įvairių skonių salotų kompozicijomis. Mano Guru siekia įkvėpti savo lankytojus rinktis sveikesnį gyvenimo būdą, pateikdama ne tik skanias, bet ir maistingas salotų alternatyvas. Mūsų darbuotojų malonus ir draugiškas aptarnavimas užtikrina, kad kiekviena patirtis čia būtų ne tik skani, bet ir šilta. Čia kiekvienas ras kažką sau – nuo lengvų ir gaivių salotų iki sočių dubenių su įvairiais priedais, tinkamų tiek pietums, tiek vakarienei. Mano Guru – tai daugiau nei kavinė; tai vieta, kurioje sveikata ir skonis susilieja į nepakartojamą patirtį.

   Apdovanojimai

   Šviežio ir sveiko maisto centras Vilniaus širdyje. Kavinė su socialine misija, siekianti padėti atkurti gyvenimus tų, kam gyvenime teko suklupti. Vieta skaniai pavalgyti ir prisidėti prie visuomenės gerinimo.

   Simona Nyte

   Pradėsiu nuo "labai rekomenduoju" 🙂 Kodėl? Tai vieta, kurioje nėra pigu. Pvz., sočios salotos link 8 eur, dienos pietūs berods 6,5. Tačiau kas yra kaina šiame salotų bare, kurią sumokame? Tai aukšta kokybė, meile ir noru pamaloninti kvepiantis pateikimas, dėmesingas ir kartu paprastas aptarnavimas, tai didelė tolerancija išdykusiems vaikams, tai lanksti jūsų renginio formos konfigūracija, tai patogi vieta ir galų gale - tai socialinė "dešimtinė", skirta tiems, kuriems reikia pagalbos būti tarp mūsų - galinčių sumokėti už salotas, kavą, arbatą, sultis, sriubą, pyragą ir šilumą. Todėl tai vieta, kurioje gauni tai, už ką moki, ir dar jautiesi gerai padėdamas. Neaplenkite šios vietos!

   Algimantas Ramonas

   Mūsų paslaugos

   + - Pietūs kavinėje
   Kiekvieną darbo dieną kviečiame sveikai pietauti mūsų salotų bare Mano Guru
   Vilniaus g. 20.
   Nuo 11:00 iki 19:00 val.
   + - dienos pietūs įmonėms

   Mūsų dienos pietų pristatymo paslauga – tai patogus ir skanus būdas palaikyti Jūsų įmonės darbuotojų energiją ir gerą nuotaiką kiekvieną dieną!

   + - renginiai mūsų patalpose
   Mes siūlome savo patalpas kaip idealų pasirinkimą Jūsų renginiui – tai puiki erdvė, kurioje galime suorganizuoti įsimintiną šventę ar verslo susitikimą, konferenciją, pritaikydami viską pagal Jūsų poreikius.
   + - Vienaksniai užkandžiai

   Mūsų komanda pasiruošusi paruošti aukštos kokybės vienkartinius užkandžius ir pristatyti juos tiesiai į Jūsų renginį, suteikdami patogumą ir nepriekaištingą skonį kiekvienam svečiui.

   + - Konferencijų salės nuoma

   Mūsų konferencijų salė – tai puikiai įrengta erdvė Jūsų renginiams, siūlanti lankstų nuomos pasirinkimą su profesionaliu aptarnavimu ir maitinimu arba be jo, kad atitiktų visus Jūsų poreikius.

   + - renginių aptarnavimas

   Teikiame išskirtinį renginių aptarnavimo paslaugas, užtikrindami, kad kiekvienas Jūsų šventės ar susitikimo momentas būtų nepriekaištingas ir neišdildomai įsimintinas.

   + - avos pertraukeles ir ju aptarnavimas renginiu metu

   Mes siūlome kokybiškas kavos pertraukėles su profesionaliu aptarnavimu Jūsų renginių metu, kad kiekviena akimirka būtų pilna energijos ir malonumų.

   a

   Turite pasiūlymų, domina bendradarbiavimas Susisiekime.

   You don't have permission to register
   X