k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter

  Follow us

  Get inspired

  Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales

   Search

   Veiklos metų
   VšĮ „Socialiniai paramos projektai“ veiklą vykdo nuo 2004 m. – tai pirmasis socialinis verslas Lietuvoje, gyvuojantis jau dvidešimt metų, kai kavinėje yra vykdoma socialinė integracija.
   Tikslinės grupės narių
   kokybiškas paslaugas suteikė daugiau nei 400 tikslinės grupės narių, iš kurių 80% sėkmingai sugrįžo į visuomenę. „Mano Guru“ sėkmę rodo ir gauti apdovanojimai
   Įgyvendinti projektai
   Šiai dienai VšĮ „Socialiniai paramos projektai“ sėkmingai įgyvendino 5 Europos Socialinio fondo finansuotus projektus

   Atsiliepimai

   Šviežio ir sveiko maisto centras Vilniaus širdyje. Kavinė su socialine misija, siekianti padėti atkurti gyvenimus tų, kam gyvenime teko suklupti. Vieta skaniai pavalgyti ir prisidėti prie visuomenės gerinimo.

   Simona Nyte

   Pradėsiu nuo "labai rekomenduoju" 🙂 Kodėl? Tai vieta, kurioje nėra pigu. Pvz., sočios salotos link 8 eur, dienos pietūs berods 6,5. Tačiau kas yra kaina šiame salotų bare, kurią sumokame? Tai aukšta kokybė, meile ir noru pamaloninti kvepiantis pateikimas, dėmesingas ir kartu paprastas aptarnavimas, tai didelė tolerancija išdykusiems vaikams, tai lanksti jūsų renginio formos konfigūracija, tai patogi vieta ir galų gale - tai socialinė "dešimtinė", skirta tiems, kuriems reikia pagalbos būti tarp mūsų - galinčių sumokėti už salotas, kavą, arbatą, sultis, sriubą, pyragą ir šilumą. Todėl tai vieta, kurioje gauni tai, už ką moki, ir dar jautiesi gerai padėdamas. Neaplenkite šios vietos!

   Algimantas Ramonas

   Naujienos ir istorijijos

   You don't have permission to register
   X