k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter

  Follow us

  Get inspired

  Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales

   Search

   Mano Guru

     /  MŪSŲ VEIKLA   /  EnviroVET projekto baigiamasis renginys

   EnviroVET projekto baigiamasis renginys

   Projektu buvo siekiama skatinti ir remti profesinio mokymo specialistų aplinkosaugos supratimo profesinį tobulėjimą, bei kiekybiškai įvertinti sektoriaus daromą poveikį aplinkai.
   Projekto rezultatai:
   ✅EnviroVET Gerųjų Praktikų Rinkinys – geriausių praktikų, atvejo analizių ir sėkmės istorijų profesinio rengimo ir mokymo institucijose rinkinys.
   ✅EnviroVET Aplinkos Chartija – joje išdėstyti minimalūs reikalavimai, kuriuos turi atitikti profesinio mokymo įstaigos, kad galėtų save laikyti „atitinkančiais aplinkosaugos reikalavimus“.
   ✅EnviroVET Poveikio Aplinkai Matavimo Priemonė – internetinis, atviras, skaitmeninis vertinimo metodas ir įrankis, leidžiantis vartotojams dalytis, palyginti ir keistis geriausia aplinką tausojančių metodų praktika.
   ✅EnviroVET Facilitator nuotoliniai mokymai – atviros prieigos 30 valandų nuotoliniai kursai, skirti profesinio mokymo specialistams, dirbantiems profesinio mokymo ir mokymo sektoriuje.
   Pristatymas vyko VESK – Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centre, dėkojame už šiltą priėmimą ir bendradarbiavimą.
   You don't have permission to register
   X